Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně.

Lze periodu darovat?

Ano. Na stránce produktu, hned vedle volby velikosti, je políčko Pro koho, tam zadejte “Dárek”. V objednávkovém formuláři vyplňte adresu obdarované/ho a o víc se nestarejte. První ponožky posíláme automaticky obdarovanému. Součástí balíčku je i informace, co vlastně perioda znamená a na jak dlouho jí obdarovaný dostal. Cenu periody samozřejmě neuvádíme.

Chci ponožky předat osobně, jak to udělat?

Pro doručení první zásilky uveďte své údaje, tam vám balíček pošleme. Nezapomeňte ale uvést i adresu obdarovaného, na kterou mu budeme v dalších měsících ponožky posílat. Vše další uveďte do poznámky k objednávce.

Až vás u pokladny požádáme o údaje kupujícího, zaškrtněte dole „Doručit na jinou adresu“ a následně vyplňte adresu obdarovaného. A je to.

Jak ponožky posíláme?

První ponožky z periody posíláme Zásilkovnou/Packetou a to v dárkovém obalu.  Další zásilky už chodí klasicky Českou poštou přímo do schránky a bez nutnosti chodit na poštu.

Nesedí mi velikost, co s tím?

Stačí nám napsat email na [email protected] a my vám příští měsíc pošleme jinou velikost.

Jaké ponožky mohu očekávat?

V tom tkví smysl předplacené periody – očekávejte neočekávané. Modely se snažíme přizpůsobovat roční době, ale dopředu vám neřekneme, jaké to budou.

Nekonečná perioda znamená co?

Že budete dostávat každý měsíc jedny ponožky, až do smrti (vaší nebo naší). Dokud bude značka V PÁRU existovat, tak vy budete dostávat pravidelně ponožky. A to vše za 7500 Kč.

Tuto nabídku chápejte jako investici, vy nám to pomůžete pořádně rozjet a pak budete do konce života pobírat dividendy ve formě měsíční dodávky ponožek. Při ceně 225 Kč/pár se vám to začne vyplácet po 2 letech a 9 měsících, to je celkem slušná návratnost, ne?

Mohu dostávat periodu v zahraničí?

Ano, tato služba je oproti ČR zpoplatněna jednorázovým poštovným. Jinak je vše stejné, jako v případě zasílání ponožek do ČR.

Kde najdu tu poznámku k objednávce?

Až budete u pokladny, je to tady dole: