Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně.

Lze periodu darovat?

Ano. Na stránce produktu, hned vedle volby velikosti, je políčko Pro koho, tam zadejte “Dárek”. V objednávkovém formuláři vyplňte adresu obdarované/ho a o víc se nestarejte. První ponožky posíláme automaticky obdarovanému. Součástí balíčku je i informace, co vlastně perioda znamená a na jak dlouho jí obdarovaný dostal. Cenu periody samozřejmě neuvádíme.

Chci ponožky předat osobně, jak to udělat?

Uveďte do poznámky v objednávce, že chcete první pár z periody zaslat na vaší adresu a ty další na adresu obdarovaného. Nezapomeňte uvést obě adresy.

Až vás u pokladny požádáme o údaje kupujícího, zaškrtněte dole „Doručit na jinou adresu“ a následně vyplňte adresu obdarovaného. A je to.

Jak ponožky posíláme?

Dopravcem je Česká pošta. První ponožky posíláme doporučeně v dárkovém obalu a nevejdou se do standartní schránky. Proto, když vás pošťák nezastihne doma, poprvé si pro ponožky budete muset dojít na poštu. Další zásilky už chodí klasicky přímo do schránky a bez nutnosti chodit na poštu.

Nesedí mi velikost, co s tím?

Stačí nám napsat email na [email protected] a my vám příští měsíc pošleme jinou velikost.

Jaké ponožky mohu očekávat?

V tom tkví smysl předplacené periody – očekávejte neočekávané. Modely se snažíme přizpůsobovat roční době, ale dopředu vám neřekneme, jaké to budou.

Nekonečná perioda znamená co?

Že budete dostávat každý měsíc jedny ponožky, až do smrti (vaší nebo naší). Dokud bude značka V PÁRU existovat, tak vy budete dostávat pravidelně ponožky. A to vše pouze za 6000 Kč.

Tuto nabídku chápejte jako investici, vy nám to pomůžete pořádně rozjet a pak budete do konce života pobírat dividendy ve formě měsíční dodávky ponožek. Při ceně 225 Kč/pár se vám to začne vyplácet po 2 letech a 2 měsících, to je celkem slušná návratnost, ne?

Mohu dostávat periodu v zahraničí?

Ano, tato služba je oproti ČR zpoplatněna jednorázovým poštovným. Jinak je vše stejné, jako v případě zasílání ponožek do ČR.

Kde najdu tu poznámku k objednávce?

Až budete u pokladny, je to tady dole: