Nechte si vyrobit své vlastní ponožky.  Kvalita jako V PÁRU, design podle vás.

Jak na to?

Jak na to?

Pošlete nám svou ideu, jak mají ponožky vypadat. Zbytek zařídíme.
Kdy to bude?

Kdy to bude?

Obvykle je to 30 dní. Tedy měsíc od chvíle, kdy si schválíme zadání.
Kolik kusů?

Kolik kusů?

Minimum je 250, ale občas se necháme přemluvit i na menší množství.
Za kolik?

Za kolik?

To se teprv uvidí. Kalkulace musíme zpracovávat individuálně.

Ostych stranou.  Poptejte nás po mailu ponozky@vparu.cz a my se vám ozveme.

Výběr z již realizovaných zakázek

Loono

Loono ukazuje, jak je prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění důležitá. Pořádají vzdělávací workshopy a přednášky, píšou články a natáčí videa. Ponožky s motivy prsou a knírů vznikly pro kampaň Sahám si na ně každý měsíc. V rámci níž tě naučí, jak si správně samovyšetřovat #prsakoule.

loono.cz

K2 Atmitec

Jedny z nejpovedenějších ponožek pro firmy má na svědomí grafička z Kádvojky, navrhla dvoubarevné ponožky s motivem vesmíru a logem K2, detailní návrh byl doprovozen citlivou volbou barev. Ponožky jsme do Ostravy posílali nakonec dvoje, tmavě červené a vesmírně modré, vždy se stejným vzorem. Což je také cesta, jak mít dvoje ponožky za nižší náklady. Vezmete jeden vzor a pouze prohodíte barvy.

k2.cz

Futured

Tato brněnská firma se zabývá vývojem mobilních aplikací – namátkou Restu, Grason či Gastromapa Lukáše Hejlíka. Zadání na design ponožek byl pattern, který vychází z jejich grafického manuálu. Zvolili jsme černobílou kombinaci a protože se nám ponožky tak moc líbily, domluvili jsme se s Futured, že je umístíme i na náš e-shop.

futured.app 

Accor Hotels

Pro své obchodní partnery udělali v Accor Hotels dárkový balíček, ten obsahoval také ponožky v korporátních barvách s opakujícím se logem – letící husou berneškou. Na podrážce jsme jim udělali jednu vychytávku, bílý pogumovaný potisk s nápisem Accor Hotels, ten dodal ponožkám ještě větší punc exkluzivity.

accorhotels.cz

Mamacoffee

Ponožky s jasným sdělením na podrážce „If you can read this. Bring me a coffee“. Malé logo „m“ na achilovce a vlastní etiketa, to byl ponožkový set pro tuto velmi sympatickou pražírnu kávy, která provozuje také 7 kaváren. Ponožky darovali zaměstnancům pod stromeček.

mamacoffee.cz

Divadlo v Řeznické

Naše vůbec první firemní zakázka. Podkladem pro ponožky byl černobílý grafický manuál divadla, ten vytvořila Markéta Steinert (skvělá grafička). Divadlo si objednalo hned dvoje ponožky, dlouhé se cvokem i krátké na léto.

reznicka.cz

Kapka Naděje

Nadace Venduly Svobodové (Pizingerové) byla založena již v roce 2000. Od té doby pomáhá nemocným dětem, nakupuje lékařské přístroje a podporuje výzkum. Spolupráce s touto nadací neprobíhala jako standardní zakázková výroba, ponožky jsme jim vyrobili za náklady. Prostě když cítíme, že něco má smysl, jdeme do toho po hlavě. Ponožky mají na špičce vypletené logo, srdce v kapce a jejich nákupem podpoříte Kapku Naděje i vy.

kapkanadeje.cz

Leo Burnett

Pro skvělou kampaň této reklamní agentury s názvem Milionový rande jsme vyrobili cenu útěchy a to ponožky. Kampaň spočívala v online soutěži – kvízu, vítěz získal práci celé agentury na 1 den, všichni ostatní ponožky s logem LB. Protože kampaň měla velký úspěch, ještě jsme museli fofrem dovyrobit dalších 300 ponožek, aby se na všechny neúspěšné dostalo. Štěstí v neštěstí 🙂

leoburnett.cz

Bonami

Eshop, který nabízí designový nábytek, bytové i módní doplňky si u nás objednal ponožky. Jejich design měl být veselý, trochu crazy a hlavně podle motivu, který Bonami už používá na trička. My jsme grafiku převedli do vyplétacího vzoru a do Bonami poslali vzorník, aby si barvy na ponožky vybrali sami. Skvělá spolupráce.

bonami.cz

Inventi

Tato IT firma je velice štědrá ke svým zaměstnancům, ti pravidelně dostávají od svého zaměstnavatele spoustu praktických dárků – bundy, tašky, batohy a teď už i ponožky. Motiv kódu a korporátní barevnost nám dal nakonec celkem zabrat, ale pro spokojenost zákazníka jsme bez mrknutí oka ponožky 3x převzorovali, stálo to za to.

inventi.cz

Bionaut

Jako logo používá Bionaut kosmonauta, ten určil podobu ponožek. Motiv malého panáčka se na ponožce opakuje, jen je růžně velký a různě natočený. Firma se zabývá filmovou a televizní produkcí, ponožky použili jako dárek pro své obchodní partnery.

bionaut.cz

8SMIČKA – zóna pro umění

Umění se odstěhovalo do Humpolce! V nádherně zrekonstruované bývalé textilce, na půli cesty mezi Prahou a Brnem, je parádní kulturní centrum a zóna pro současné umění. Mají napěchovaný shop skvělou literaturou a k výstavě Dvě hlavy čtyři ruce: Tvorba autorských dvojic s námi připravili speciální merch ve formě ponožek. A hned tři různé verze. Ponožky pro 8smičku navrhli designéři Štěpán Malovec a Martin Odehnal. Vyhrála to kombinace šedé a zelené v různých variantách, vždy s poznávacím znamení celé 8smičky – dvěma černýma tečkama. Ponožky jsme dodali včetně černé etikety s bílým potiskem. Pár jich na vás ještě čeká v 8smičkovém bookshopu.

8smicka.com