Nechte si u nás vyrobit své vlastní ponožky.  Kvalita jako V PÁRU, design podle vás.

Jak na to?

Jak na to?

Pošlete nám svou ideu, jak mají ponožky vypadat. Zbytek zařídíme.
Kdy to bude?

Kdy to bude?

Obvykle je to 30 dní. Tedy měsíc od chvíle, kdy si schválíme zadání.
Kolik kusů?

Kolik kusů?

Minimum je 250, ale občas se necháme přemluvit i na menší množství.
Za kolik?

Za kolik?

To se teprv uvidí. Kalkulace musíme zpracovávat individuálně.
Ostych stranou.  Poptejte nás po mailu [email protected] a my se vám ozveme✌️

Výběr z již realizovaných zakázek

K2 Atmitec

Jedny z nejpovedenějších ponožek pro firmy má na svědomí grafička z Kádvojky, navrhla dvoubarevné ponožky s motivem vesmíru a logem K2, detailní návrh byl doprovozen citlivou volbou barev. Ponožky jsme do Ostravy posílali nakonec dvoje, tmavě červené a vesmírně modré, vždy se stejným vzorem. Což je také cesta, jak mít dvoje ponožky za nižší náklady. Vezmete jeden vzor a pouze prohodíte barvy.

k2.cz

The Funtasty

Brněnská firma Funtasty Digital, zabývající se vývojem skvělých mobilních aplikací si objednala ponožky pro svou novou appku Futured. Ponožky měly jasné zadání a to předem daný pattern, který vycházel z jejich grafického manuálu. Zvolili jsme černobílou kombinaci a protože se nám ponožky tak moc líbily, domluvili jsme se s FD, že je umístíme i na náš e-shop.

thefuntasty.com

Accor Hotels

Pro své obchodní partnery udělali v Accor Hotels dárkový balíček, ten obsahoval také ponožky v korporátních barvách s opakujícím se logem – letící volavkou. Na podrážce jsme jim udělali jednu vychytávku, bílý pogumovaný potisk s nápisem Accor Hotels, ten dodal ponožkám ještě větší punc exkluzivity.

accorhotels.cz

Mamacoffee

Ponožky s jasným sdělením na podrážce „If you can read this. Bring me a coffee“. Malé logo „m“ na achilovce a vlastní etiketa, to byl ponožkový set pro tuto velmi sympatickou pražírnu kávy, která provozuje také 7 kaváren. Ponožky darovali zaměstnancům pod stromeček.

mamacoffee.cz

Divadlo v Řeznické

Naše vůbec první firemní zakázka. Podkladem pro ponožky byl černobílý grafický manuál divadla, ten vytvořila Markéta Steinert (skvělá grafička). Divadlo si objednalo hned dvoje ponožky, dlouhé se cvokem i krátké na léto.

reznicka.cz

Kapka Naděje

Nadace Venduly Svobodové (Pizingerové) byla založena již v roce 2000. Od té doby pomáhá nemocným dětem, nakupuje lékařské přístroje a podporuje výzkum. Spolupráce s touto nadací neprobíhala jako standardní zakázková výroba, ponožky jsme jim vyrobili za náklady. Prostě když cítíme, že něco má smysl, jdeme do toho po hlavě. Ponožky mají na špičce vypletené logo, srdce v kapce a jejich nákupem podpoříte Kapku Naděje i vy.

kapkanadeje.cz

Leo Burnett

Pro skvělou kampaň této reklamní agentury s názvem Milionový rande jsme vyrobili cenu útěchy a to ponožky. Kampaň spočívala v online soutěži – kvízu, vítěz získal práci celé agentury na 1 den, všichni ostatní ponožky s logem LB. Protože kampaň měla velký úspěch, ještě jsme museli fofrem dovyrobit dalších 300 ponožek, aby se na všechny neúspěšné dostalo. Štěstí v neštěstí 🙂

leoburnett.cz

Bonami

Eshop, který nabízí designový nábytek, bytové i módní doplňky si u nás objednal ponožky. Jejich design měl být veselý, trochu crazy a hlavně podle motivu, který Bonami už používá na trička. My jsme grafiku převedli do vyplétacího vzoru a do Bonami poslali vzorník, aby si barvy na ponožky vybrali sami. Skvělá spolupráce.

bonami.cz

Inventi

Tato IT firma je velice štědrá ke svým zaměstnancům, ti pravidelně dostávají od svého zaměstnavatele spoustu praktických dárků – bundy, tašky, batohy a teď už i ponožky. Motiv kódu a korporátní barevnost nám dal nakonec celkem zabrat, ale pro spokojenost zákazníka jsme bez mrknutí oka ponožky 3x převzorovali, stálo to za to.

inventi.cz

Bionaut

Jako logo používá Bionaut kosmonauta, ten určil podobu ponožek. Motiv malého panáčka se na ponožce opakuje, jen je růžně velký a různě natočený. Firma se zabývá filmovou a televizní produkcí, ponožky použili jako dárek pro své obchodní partnery.

bionaut.cz

8SMIČKA

Umění se odstěhovalo do Humpolce! V nádherně zrekonstruované továrně, na půli cesty mezi Prahou a Brnem, je parádní galerie současného umění. Mají napěchovaný shop skvělou literaturou a teď také merchandising ve formě ponožek. Většinou se firmy spolupráce s umělci obávají, ale v tomto případě obavy nebyly na místě. Humpolečtí nám poslali asi 15 návrhů ponožek, nejtěžší bylo rozhodnout, které vyrobit. Nakonec vybrali šedozelené, kdy na každou nohu, přišla jedna barva. Ponožky jsme dodali včetně černé etikety s bílým potiskem.

8smicka.com